Том Круз совершил самый страшный трюк за всю свою карьеру
2014-11-03 23:21:02
Сверхпопулярный голливудский актер известен тем, что предпочитает работать без дублеров. На сей раз Том Круз парил над Англией на высоте 1500 метров, вцепившись в крыло военного самолета, который шел со скоростью 400 км в час.
Съемочная группа фильма "Миссия невыполнима - 5" умоляла Круза самому этого не делать, но как показывают эксклюзивные фотографии и видео, снятые репортерами газеты Sun на прошлой неделе, актер не стал никого слушать.
В ходе смертельно опасной сцены Том вылез из двери аэробуса A400M Atlas, который вылетел с военной базы в Виттеринг, и удерживался на крыле в течение 20 минут, пока самолет набрасывал круги. Несмотря на страховочный фал, это был самый рискованный трюк из тех, что когда-либо выполнял актер.
| td> |
"Когда все было кончено, экипаж самолета приветствовал его криками и аплодисментами", - сообщил один из очевидцев.
Хотим напомнить вам еще три опаснейших трюка Тома Круза, в арсенале которого таких наберется не один десяток.
1. "Миссия невыполнима - Протокол Фантом" (2011): Том взобрался на вершину самого высокого здания в мире, расположенного в Дубае.
2. "Миссия невыполнима - 2" (2000): Его киногерой без страховки взбирается на скалы в штате Юта, его снимают в сотнях футах над землей.
3. "Последний самурай" (2003): Острый, как лезвие бритвы, меч, почти режет шею Круза, когда тот скачет на коне.
Нові публікації
-
У сучасному цифровому світі ми щодня використовуємо безліч електронних пристроїв: комп’ютери, ноутбуки, монітори, принтери, проєктори, смартфони, планшети ... -
Чи здатен велосипед стати повноцінною альтернативою громадському транспорту в українських містах? Переваги, комфорт, економія та реальний досвід міських по... -
Дизайнери у 2026 році майстерно поєднують естетику з функціональністю. Анатомічні колодки, інноваційні матеріали, продумані підошви та адаптивні конструкці... -
Донорство репродуктивних клітин дедалі частіше розглядають як реальне джерело додаткового доходу. В Україні такі програми працюють у правовому полі, з чітк... -
Втрата близької жінки — матері, дружини, доньки чи сестри — завжди залишає глибокий слід у серці. Пам'ятники на могилу жінці в такому випадку стає не прост... -
Неклейовий швейний спанбонд — це сучасний нетканий матеріал, який став незамінним у багатьох сферах виробництва завдяки поєднанню практичності, доступної в... -
Онлайн-курси німецької мови для дітей та підлітків - це не просто додаткові заняття, а продумана підтримка, яка допомагає школярам впевнено рухатися вперед... -
Comanche може бути вдалим вибором, якщо ви підберете модель під свої дороги й темп ... -
Чому звичайна косметика перестає давати результат і коли варто переходити на космецевтику? Пояснення експертів, системний підхід і професійний догляд для з... -
Ринок стоматологічних послуг Києва великий, пропозицій багато, а різниця у вартості часом може вводити в оману. Саме тому важливо орієнтуватися не лише на ...












