Шарлиз Терон и Шон Пенн тайно обручились
2015-01-03 23:00:13
Актерской парочке Шарлиз Терон и Шону Пенну приписывают очередную помолвку. О том, что Пенн сделал предложение любимой менее чем через год после начала отношений, сообщает издание Hollywood Life.
"54-летний Шон Пенн дает браку третий шанс. Источники утверждают, что актер обручился с 39-летней Шарлиз Терон во время недавней поездки в Париж", - пишет издание.
| td> |
Актер сделал предложение любимой еще в ноябре. Однако журналисты узнали об этом только сейчас.
Напомним, Пенн и Терон начали встречаться в декабре 2013 года. Летом следующего года появлялись слухи, что парочка уже помолвлена.
Для Шона брак с Терон может стать третьим. Впервые актер пошел под венец с певицей Мадонной в 1985-м году. Но уже в 1989-м супруги развелись. В 1996 году Пенн женился на актрисе Робин Райт. Их брак продлился до 2010 года.
Что касается Шарлиз, то у нее был гражданский брак с актером Стюартом Таусендом, так и не завершившийся официальным бракосочетанием, а еще она воспитывает приемного сына, к котором очень привязался Шон Пенн.
Нові публікації
-
Вибір кави для закладу — це не просто закупівля товару, а стратегічне рішення, що визначає майбутню атмосферу та лояльність гостей. Кожна чашка напою форму... -
Компанія «Здорова Родина» виконує професійне транспортування хворих по Києву, гарантуючи швидку та безпечну доставку пацієнтів до медичних закладів, ЦНАП а... -
Професійний текст про Ucoffee як інтернет-магазин кави та чаю: асортимент, чайні категорії, зернова кава, дріпи, капсули та контактна інформація. ... -
Сучасні івенти давно змінилися — гостям недостатньо просто красивої локації чи фотографа. Фотобудки, інтерактивні photo-зони та digital-активності допомага... -
Подушки-іграшки від Babyki.ua поєднують комфорт, безпеку та розвиток дитини. Ідеальні для сну, гри та творчості, вони стають улюбленими друзями та яскравим... -
Створення об’ємного декору з найтонших листів, виготовлених із рисового борошна та крохмалю – справжній тренд серед професійних і домашніх кондитерів. Прик... -
Ставлення до особистого комфорту давно змінилося. Те, що ще нещодавно сприймалося як незручна або закрита тема, сьогодні все частіше обговорюється спокійно... -
Видалення зуба мудрості — є найбільш складною хірургічною процедурою, яка проводиться в ротовій порожнині. Процедура видалення зуба мудрості відбувається б... -
Це не просто онлайн-вітрина з рибою й ікрою, а спроба «упакувати» море в зручний міський формат. Формат, у якому не потрібно їхати на ринок, розбиратися в ... -
Як створити романтичну атмосферу вдома без зайвих витрат? У статті — прості ідеї декору, освітлення та настрою, а також роль квітів, які допоможуть зробити...












