Анджелина Джоли снова пойдет на операцию убирать вены
2014-02-02 23:01:51
38-летняя Джоли планирует выйти замуж за 50-летнего Брэда после того как завершит съемки своего второго фильма, но хочет прежде "привести в порядок" свою внешность.
"У Энджи всегда был комплекс по поводу выпирающих вен, но до сих пор она не проявляла инициативы, чтобы исправить этот дефект", - рассказал человек из окружения актрисы. - Она выбрала свадебное платье без рукавов, и последнее, что ей хочется в этой ситуации - выглядеть уродливо на фотографиях".
Собственно, Анджелина Джоли могла бы легко исправить проблему с венами и без вмешательства хирургов, достаточно было бы просто немного набрать вес, но, очевидно, этот вариант не для нее.
| |
"Она настолько погружена в режиссерскую работу и трудится по столько часов в день, что еда - это последнее, что приходит ей на ум.
"Я уверен: если бы она так не торопилась, чтобы все успеть в жизни, то все бы, включая вес, встало бы на свои места. Но Энджи просто слишком занята, чтобы нормально питаться. Она также убеждена, что должна оставаться супер-тощей, чтобы поддерживать свою сексуальную привлекательность", - добавляет информатор.
Такая позия не оставляет ей иного выбора, кроме хирургического вмешательства для устранения чрезмерно выпирающих вен.
Нові публікації
-
Неклейовий швейний спанбонд — це сучасний нетканий матеріал, який став незамінним у багатьох сферах виробництва завдяки поєднанню практичності, доступної в... -
Онлайн-курси німецької мови для дітей та підлітків - це не просто додаткові заняття, а продумана підтримка, яка допомагає школярам впевнено рухатися вперед... -
Comanche може бути вдалим вибором, якщо ви підберете модель під свої дороги й темп ... -
Чому звичайна косметика перестає давати результат і коли варто переходити на космецевтику? Пояснення експертів, системний підхід і професійний догляд для з... -
Ринок стоматологічних послуг Києва великий, пропозицій багато, а різниця у вартості часом може вводити в оману. Саме тому важливо орієнтуватися не лише на ... -
Висипання на шкірі — це зовсім не якась «підліткова проблема», як багато хто звик думати. З прищиками, чорними цятками або болючими підшкірними запаленнями... -
Для власників, інженерів та керівників харчових підприємств якість і безпека продукції є пріоритетом №1. Боротьба зі шкідниками (гризунами та комахами) – к... -
Коли йдеться про захворювання нервової системи, час і точність рішення мають критичне значення. Саме тому пацієнти все частіше шукають нейрохірурга у Києві... -
Це український бренд, який упевнено завойовує популярність серед поціновувачів кальянів завдяки своїй природності, приємній міцності та великому вибору аро... -
Відчуття свята настає тоді, коли його справді чекаєш і бачиш довкола різдвяну атмосферу. Однак виникає звичне запитання: що подарувати, особливо якщо йдеть...












