У Джастина Бибера новая подружка
2014-05-09 23:00:39
Канадский исполнитель пришел на встречу с испанской моделью Иованной Вентурой без рубашки, явно в расчете похвастаться своим накаченным торсом. Молодые люди провели целый день вместе на Венис-Бич в Калифорнии.
Очевидцы говорят, что Джастин и Иованна "вели себя как пара": они перекусили в уличной кафешке, а затем насладились поездкой на рикше.
| |
20-летний Бибер во время этой поездки не убирал руки с обнаженного бедра юной испанки. Но романтическая поездка стала своеобразной тренировкой для телохранителей Джастина, которым пришлось бежать за велосипедом, чтобы не отставать.
Затем певец показал навыки катания на роликовой доске, доказывая свое мастерство на пирсе Санта-Моники. А затем продемонстрировал щедрость, бросив несколько монет в кружку уличного музыканта.
Джастин Бибер впервые связался с 18-летней Иованной Вентурой через Instagram в марте этого года, впервые они встретились несколько недель назад в Майами.
| |
Один из источников утверждает, что "их отношения находятся в самом расцвете". Другой считает, что новый роман, скорее всего, нужен Биберу, чтобы позлить Селену Гомес, которая в очередной раз дала Джастину от ворот поворот в прошлом месяце из-за его тесной связи с Кайли Дженнер.
Нові публікації
-
Кожна дитина — це маленький дослідник, невгамовний мандрівник і талановитий творець, який щодня робить сотні дивовижних відкриттів та будує власні всесвіти... -
З віком наші близькі потребують дедалі більше уваги, специфічного догляду та психологічної підтримки. Забезпечити все це вдома, поєднуючи з роботою та щоде... -
Електромобіль - це вже давно не просто про суху логістику та банальну здатність «доїхати з пункту А в пункт Б». Сучасне авто для жінки перетворилося на спр... -
Уявіть собі момент: ви шукаєте новий стілець для вітальні або оригінальний світильник для кухні. І замість того, щоб перегортати десятки фотографій, ви нат... -
Сучасний інтер'єр складно уявити без стильного декору. Саме тому модульні картини стали одним із найпопулярніших рішень для оформлення житлового простору. ... -
Менопауза в українському інфопросторі обговорюється переважно поверхово: «зміна гормонального фону», «припливи», «дратівливість». Але реальний спектр змін ... -
Вибір кави для закладу — це не просто закупівля товару, а стратегічне рішення, що визначає майбутню атмосферу та лояльність гостей. Кожна чашка напою форму... -
Компанія «Здорова Родина» виконує професійне транспортування хворих по Києву, гарантуючи швидку та безпечну доставку пацієнтів до медичних закладів, ЦНАП а... -
Професійний текст про Ucoffee як інтернет-магазин кави та чаю: асортимент, чайні категорії, зернова кава, дріпи, капсули та контактна інформація. ... -
Сучасні івенти давно змінилися — гостям недостатньо просто красивої локації чи фотографа. Фотобудки, інтерактивні photo-зони та digital-активності допомага...













