Ксения Собчак покидает все телепроекты
2012-08-03 12:00:00
«Это неловкое чувство, когда гендир муза, с которым вместе много лет, бормочет что-то про 'неформат', объявляя что топмодель я вести не буду», - написала Ксения Собчак в своем Twitter.
Причины отстранения - политические, уверена Ксения: «Мне обидно, ведь это авторская передача, я была ее лицом. Для меня причина такого решения ясна - нельзя работать на телевидении и высказывать открыто свое мнение. Совершенно очевидно, что это политическое решение, но тем обиднее, что это добралось и до развлекательного канала».
Кто займет место Собчак в новом сезоне «Топ-модель по-русски», пока не сообщается. Известно лишь то, что это будет известная действующая модель.
Напомним, что в мае этого года руководство телеканала Муз-ТВ отстранило Собчак от участия в церемонии вручения премии канала, которую журналистка вела на протяжении нескольких лет. Тогда стало известно и о том, что Собчак отстранили от вручения одной из наград на церемонии ТЭФИ. А все потому, что на кинопремии «Ника» Ксения, вручая награду актрисе Чулпан Хаматовой, задала ей вопрос о поддержке Владимира Путина.
Кроме того, телеканал MTV снял с эфира программу «Госдеп с Ксенией Собчак», а 1 июля Ксения объявила о своем уходе из проекта «Дом-2», который вела несколько лет.
Нові публікації
-
Компанія Bauwood позиціює себе як провідний виробник термодеревини, пропонуючи комплексні рішення для терас, фасадів і підлогових покриттів, виготовлені з ...
-
Якщо ви мрієте про міцні, довгі нігті або просто хочете укріпити свою нігтьову пластину, але втомилися від того, що покриття швидко сколюється, час звернут...
-
Вибір місця для святкування Дня народження може перетворитися на справжній виклик - адже хочеться чогось особливого, атмосферного та такого, що запам'ятаєт...
-
Літо добігає кінця, але серпень - ідеальний час, щоб подарувати дитині яскраві враження, нових друзів і натхнення на весь навчальний рік. Багато дітей так ...
-
Крісло-гойдалка для немовляти — це не просто зручний аксесуар, а необхідна річ у повсякденному житті молодих батьків. У перші місяці після народження малюк...
-
Дізнайтеся, як сухе масажування допомагає при ліпедемі: переваги для лімфатичної системи, полегшення симптомів, правила виконання та особистий досвід засто...
-
Як обрати якісний каталог інгредієнтів для Bubble Tea. Вибирайте фруктові напої Бабл Дринк — швидко, смачно і вигідно. ...
-
Мир интимных игрушек постоянно развивается, предлагая все более изысканные и оригинальные решения для удовольствия. Одним из таких изысканных вариантов ста...
-
Огорожа - це не лише функціональний елемент захисту території, а й важлива складова зовнішнього вигляду будинку або комерційної споруди. Вона формує перше ...
-
Японська кухня — це не лише гастрономія, а ціла культура з акцентом на естетику, гармонію смаку та повагу до інгредієнтів. В Україні, а особливо у Києві, в...