Хлоя Морец станет самым высокооплачиваемым подростком в кино
2014-10-17 23:07:49
Прошло четыре года с тех пор, как карьера Хлои Морец пошла в гору - после того как на экраны вышел первый "Пипец". И вот теперь поговаривают, что у 17-летней актрисы есть все шансы стать самым высокооплачиваемым актером-подростком в Голливуде - во многом благодаря контракту на 550 тысяч долларов за съемки в "Великом уравнителе".
Напомним, в недавно вышедшем в прокат боевике с Дензелом Вашингтоном в главной роли Хлоя сыграла девушку легкого поведения, из-за которой у главного героя и начались неприятности.
| td> |
Однако, как утверждает актриса, деньги для нее - далеко не первостепенный стимул. Морец вспоминает совет Стивена Содерберга, с которым она работала, когда играла в спектакле "Библиотека". Режиссер сказал ей:
Работай только в тех проектах, в которых согласилась бы сниматься и бесплатно. Я всю жизнь так делаю. Я никогда не участвую в проекте только потому, что мне много платят - никогда так не поступаю.
Что касается Хлои, то по ее признанию, ее на участие в съемках "Великого уравнителя" вдохновила сама роль - ей показалось интересным сыграть героиню с трудной судьбой.
Нові публікації
-
Мультипечі Philips — це не просто кухонна техніка, а справжній апгрейд домашнього готування, який змінює підхід до щоденних страв. Вони створені для тих, х... -
Сучасний планшет давно перестав бути просто пристроєм для перегляду відео чи соціальних мереж. Сьогодні це універсальний інструмент, який легко замінює ноу... -
Ефективні засоби для зниження ваги діють не в одному напрямку, а комплексно впливають на різні процеси в організмі. Саме такий підхід дозволяє досягати біл... -
Тепла підлога - це не лише про затишок, а й про впевненість у тому, що вдома все продумано до дрібниць. І навіть якщо монтаж обладнання виконують майстри, ... -
Сурогатне материнство - це складний медичний і соціальний процес, у якому ключову роль відіграє жінка, що погоджується виносити дитину для майбутніх батькі... -
Тренди 2026 року акцентують на свіжих квіткових нотах, гурманських акордах з малиною та ваніллю, а також мускусних композиціях для тихої розкоші. У цій ста... -
Безпліддя — це не вирок, а медична проблема, яку в багатьох випадках можна успішно подолати. Сучасна репродуктивна медицина Паренс-Україна пропонує ефектив... -
Шкіра людини – це найбільший зовнішній орган, який потребує постійного догляду. Саме він допоможе у підтриманні краси дерми та її здоров’ї. ... -
Як працює декларація в первинній медичній допомозі: вибір лікаря, організаційні моменти, документи, внесення даних, SMS-підтвердження, перевірка та підпис,... -
Часто болить голова? Це можуть бути проблеми з шиєю. Чек-лист симптомів, правда про "вдовин горбик" та 3 вправи для швидкого полегшення від лікаря Юрія Чер...












