Кейли Куоко вышла замуж в последний день 2013 года
2014-01-03 23:01:58
Звезда телесериала "Теория большого взрыва" американская актриса Кейли Куоко решила устроить пышную свадьбу в последний день 2013 года. 28-летняя блондинка вышла замуж за 26-летнего теннисиста Райана Свитинга. Роскошная свадебная церемония забавной девушки по имени Пенни из популярного комедийного сериала состоялась в Лос Анжелесе на ранчо Хэмминберд Нэст. В 7 часов вечера невеста в шикарном пышном платье розового цвета от дизайнера Vera Wang сказала "Да" своему мужу перед алтарем и сотней гостей церемонии.
| |
В день свадьбы Кейли также поделилась эмоциями со своими поклонниками в Инстаграме. "Это самый лучший вечер в моей жизни", - написала она под фотографией, на которой мы видим поцелуй новоиспеченных супругов. Также актриса оставила сообщение и в своем Твиттере: "Спасибо Вере Ванг за мое розовое платье, в котором я чувствую себя настоящей принцессой. Моя детская мечта осуществилась".
Райан Свитинг также не забыл о своих поклонниках в инстаграмме и разместил фото, на котором мы видим его невесту в пышном платье, забравшуюся к нему на шею. Эту фотографию он подписал: "Моя жена делает мою жизнь такой веселой. Эта ночь была самой красивой в моей жизни". Поздравляем молодоженов, решивших начать новый 2014 год мужем и женой.
Нові публікації
-
Жіноче здоров’я потребує уважного та системного підходу, адже багато процесів в організмі тісно пов’язані з роботою репродуктивної системи. Саме тому регул... -
Регулярне відвідування гінеколога - важливий крок до збереження жіночого здоров’я на будь-якому етапі життя. Навіть за відсутності скарг профілактичні огля... -
Безкоштовне ЕКЗ в Клініці академіка Грищенка у Вінниці: державні програми, умови участі, хто має право, порядок дій та важливі нюанси для пацієнтів. ... -
У сучасному цифровому світі ми щодня використовуємо безліч електронних пристроїв: комп’ютери, ноутбуки, монітори, принтери, проєктори, смартфони, планшети ... -
Чи здатен велосипед стати повноцінною альтернативою громадському транспорту в українських містах? Переваги, комфорт, економія та реальний досвід міських по... -
Дизайнери у 2026 році майстерно поєднують естетику з функціональністю. Анатомічні колодки, інноваційні матеріали, продумані підошви та адаптивні конструкці... -
Донорство репродуктивних клітин дедалі частіше розглядають як реальне джерело додаткового доходу. В Україні такі програми працюють у правовому полі, з чітк... -
Втрата близької жінки — матері, дружини, доньки чи сестри — завжди залишає глибокий слід у серці. Пам'ятники на могилу жінці в такому випадку стає не прост... -
Неклейовий швейний спанбонд — це сучасний нетканий матеріал, який став незамінним у багатьох сферах виробництва завдяки поєднанню практичності, доступної в... -
Онлайн-курси німецької мови для дітей та підлітків - це не просто додаткові заняття, а продумана підтримка, яка допомагає школярам впевнено рухатися вперед...












