Анджелина Джоли и Брэд Питт - самая красивая пара на церемонии Оскар 2014
2014-03-05 15:00:56
На церемонии Оскар 2014 одной из самых красивых голливудских пар была названа пара Анджелины Джоли и Брэда Питта . Давайте посмотрим почему.
Одетая в изысканное блестящее платье от Elie Saab Couture 39-летняя Анджелина, пережившая в прошлом году сложную операцию по удалению груди и ставшая настоящей героиней, выглядела очень красиво и гламурно. Идеальный макияж и простая прическа отлично сочетались с нарядом и аксессуарами.
А отметивший в этом году 50-летние Брэд Питт в изысканном смокинге и с короткими волосами великолепно украшал свою возлюбленную. Брэд участвовал в церемонии Оскар и выходил на сцену с командой фильма "12 лет рабства", ставшей триумфатором церемонии.
| |
А Анджелина Джоли получила от организаторов специальный приз за свой вклад в благотворительную работу. В этом году Джоли еще не раз покажет себя, так как скоро начинается промо-кампания ее нового фильма "Несломленный", который она снимала в прошлом году в Австралии.
Брэд Питт в этом году появится сразу в нескольких интересных проектах, а также приступит к съемкам второй части фильма "Война миров Z ".
Нові публікації
-
Коли йдеться про захворювання нервової системи, час і точність рішення мають критичне значення. Саме тому пацієнти все частіше шукають нейрохірурга у Києві... -
Це український бренд, який упевнено завойовує популярність серед поціновувачів кальянів завдяки своїй природності, приємній міцності та великому вибору аро... -
Відчуття свята настає тоді, коли його справді чекаєш і бачиш довкола різдвяну атмосферу. Однак виникає звичне запитання: що подарувати, особливо якщо йдеть... -
Прагнення виглядати привабливо - природне бажання кожної жінки. І воно не повинно обмежуватися лише роботою, прогулянками чи зустрічами з друзями. Саме вдо... -
Травми хребта можуть бути дуже складними у відновленні залежно від ступеню та локалізації ураження хребта. Відповідно, важливо подбати про якісну реабіліта... -
Натуральні заспокійливі засоби: як вони працюють, кому підходять і які обрати для щоденної рівновагиНатуральні заспокійливі засоби для нервової системи: зняття стресу, покращення сну та емоційної рівноваги. Обирайте якісні фітокомплекси. ... -
Усмішка — це не просто частина зовнішності. Це наша впевненість, емоційність, перше враження і внутрішня гармонія. Саме тому в A.Estetica, де стоматологія ... -
Лазерна епіляція глибокого бікіні у Києві поступово стала звичною процедурою, яка більше не асоціюється з болем чи тривалим дискомфортом. У салонах LaserVi... -
У сучасному ритмі життя молодим мамам доводиться поєднувати одразу безліч ролей: вони дбають про дитину, працюють, виконують домашні обов’язки, займаються ... -
Ротавірусна інфекція — гостре вірусне захворювання шлунково-кишкового тракту, яке часто призводить до тяжкої діареї, зневоднення та госпіталізації у немовл...












