Женский журнал TerraWoman. Все, что хочет знать женщина - в одном журнале

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )  

История благодарностей участнику Пряничная Кошечка ::: Спасибо сказали: 2 раз(а)
Дата поста: В теме: За сообщение: Спасибо сказали:
20.2.2008, 16:50 Убийство детей
После того, как я сама стала мамой для меня тема детей стала ОЧЕНЬ болезненной. Передачи про всякие детдома смотреть вообще не могу cray-1.gif. А как можно относиться к таким... выродкам-мамашам?! Наказывать их надо!!! diablo-1.gif А то попридумывали - послеродовая депрессия и тд. Это все чушь собачья. Мне, например, было безумно трудно после родов, мысли самой выброситься в окно посещали, но чтоб что-то сделать с ребенком - НИКОГДА!!! Оправдывать этих... нельзя ни чем, в конце концов всегда есть другой выход!
Gardeniya,
17.2.2008, 16:04 Моя проблема: свекруха
Цитата(Христина @ 11.12.2007, 14:32) [snapback]106592[/snapback]

Я вийшла заміж три роки тому.Чоловік працює разом з мамою , вона приватний підприємець, тому ми почали жити з нею (тато помер).спочатку все було ніби добре. Я прибирала в хаті, готувала обіди. Вони працюють в торгівлі (на базарі). Коли завагітніла їздила з ними на базар, хіба ж то важко? Різко наші стосунки з свекрухою змінилися коли я народили синочка. В роддом вона до мене жодного разу не приїхала, ім"я яке ми з чоловіком вибрали не сподобалася, хресною в дитина повинна бути чоловікова сестра, бо мама так хоче. Я плакала, просила чоловіка піти жити окремо, але нічого з того не вийшло. Так ми жили рік. Я все була погана, гнила і т.п.Одного разу синочок захворів, свекруха була вдома але це її мало хвилювало. Я викликала лікаря, коли лікар пішов вона нічого не спитавши про дитину накинулась на мене, що я гнила і нічого не хочу робити. Спочатку я мовчала але потім не стерпіла , вділа хвору дитину і пішла жити до своїх батьків.Чоловік правда пішов зі мною. Поживши місяць в батьків я попала в лікарню з інсультом, це в 23 роки. В лікарні мене обстежили і поставили діагноз гіпоталамічний синдром. Вже 4 місяці я на таблетках. Зараз ми живемо самі, але нічого не змінилося. Вона продовжує мене обзивати і наговорювати моєму чоловікові, своєму синові, про мене неймовірні речі. До дитини приходить раз в місяць. Лежавши в лікарні ми звернулися за допомогою до священника, який помолившись над мною сказав , що мені наворожили жінка з якою я жила в одному домі. Свекруха полюбляє такі речі. Сваримося ми з чоловіком лише через його маму.
Порадьте, що робити. Як спілкуватися з цією людиною.в мене таке враження, що я вже довго не протягну. cray-1.gif


Девочка, родная, думай в первую очередь о себе и о ребенке!!! Твоему сыночку нужна здоровая и сильная мама, а инсульт в 23 - это кошмар! Если у вас с мужем хорошие отношения и он при памяти, то он тебя поймет и поддержит в любом твоем решении улучшить как-нибудь вашу жизнь (переезд, прекращение всякого общения со свекровью и тд).
Если бы, не дай Бог, что-то похожие случилось у меня (а у меня свекровь тоже не подарок), то я бы послала всю их семейку! Пойми, если она будет продолжать разными способами влазить в ваши отношения, то счастья не будет (а подумай о маленьком, не дай Бог и на него повлияет). У тебя есть, кому поддержать и помочь - родители. Посоветуйся с ними и что-то меняй, а то дальше может быть гораздо хуже. Удачи тебе!!!


Цитата(Ester @ 12.12.2007, 15:39) [snapback]106974[/snapback]

Якщо на чоловіка мати меє дуже сильний вплив, причому настільки сильний, що йому байдуже душевний спокій дружини, то йому краще жити з мамою. Або визничитись - у данному випадку треба вибрати - або сім"я або мама.


Поддерживаю на все 100! clapping.gif И вообще, что муж говорит по поводу всего происходящего, ведь ситуация зашла уже очень далеко, не может же он это все просто игнорировать???!!!

Текстовая версия Сейчас: 28.4.2024, 19:10