Женский журнал TerraWoman. Все, что хочет знать женщина - в одном журнале

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )  

История благодарностей участнику Ліля ::: Спасибо сказали: 502 раз(а)
Дата поста: В теме: За сообщение: Спасибо сказали:
21.3.2015, 13:20 Последняя покупка
Жанна-дуже шикарні wub.gif )))Буся-останні бірюзові -сподобались.
zhanna, _Бусинка_,
5.3.2015, 19:00 Куплю / продам / отдам
Жанна розмістіть на сландо він же ОLX-я там нещодавно свою куртку шкіряну продала(теж за 400грн.)
~ЕЛЕНА~,
5.3.2015, 18:52 Новости.
Цитата(Ester @ 5.3.2015, 19:21) [snapback]1014290[/snapback]

"Чтобы быть таким, как путин, нужно быть начитанным "

угу....комікси читати...про ніндзю черепашку)) crazy.gif crazy.gif pardon.gif
Ester,
5.3.2015, 17:20 Беседка мамочек.
Цитата(Joy @ 5.3.2015, 18:03) [snapback]1014273[/snapback]

Ничего не пойму.... пьем антибиотик, а у меня такое ощущение, что кашель у ребенка усугубился. Да еще из мокрого стал сухим.

дуже багато давайте теплого пиття- трав'яні чаї,узвари, компоти щоб мокротиння розрідити.
Joy,
5.3.2015, 16:39 Советы по выбору подарка
Цитата(Anfisa @ 4.3.2015, 17:31) [snapback]1014064[/snapback]

Куме сороковник, пригласили с мужем в ресторан. Что подарить или сколько, ума не приложу..

или сколько---більше схиляюсь до цього варіанту.
Anfisa,
5.3.2015, 15:28 Новости.
Цитата(cat @ 5.3.2015, 15:12) [snapback]1014234[/snapback]


Промышленность тоже заточена на дорогой российский газ. Только она за него в большинстве своем реальную цену платила. Девочки, нужно понимать, что любой газ как и любой уголь всем не подходят. У этих природных ископаемых в зависимости от того, где они возлежат, разные характеристики (калорийность и т.д), а производственные процессы заточены под определенные типы этого же газа или угля, поэтому просто так перенаправить потоки нельзя, нужно, чтобы топливо подходило по составу, либо доводить его до нужных условий.
Но проблема даже не столько в этом, а в том, что промышленности все равно нужно спрыгивать с газа и угля. Так как газ дорогой, а уголь засирает окружающую среду. А наши чудо-олигархи вместо того, чтобы инвестировать в развитие, выжимали из заводов/шахт все соки. Ну что говорить, если на ЕМЗ 5 лет назад строились домны как типа новое слово в науке и технике, хотя весь прогрессивный мир уже уходит от них, а на ДМЗ еще мартен во всю фигачил.

Істина в ваших словах ,можливо ,і є.. сперечатись не буду.....але я дуже добре пригадую як ще за часів майдану Яценюк ,хриплим голоском,кричав що Україна видобуває 20млрд.газу -ЯКИЙ ПРИДАТНИЙ В ВИКОРИСТЯННЯ ДЛЯ ПОТРЕБ НАСЕЛЕННЯ......можливо хто пригадує його слова???....ЗВЕЗДИТЬ??-можливо.Але раз вони нас цинічно обманюють -то критика в їх адрес дуже доречна і справедлива,а то інколи дорікають тим ,що занадто критикуємо сьогоднішню владу.(це не особисто вам Cat)
Akulina, LIGHT,
5.3.2015, 13:37 Новости.
І ще мене все мучить одне питиння..... пригадую Яйценюк якось заявляв ,що Україна видобуває з наших підземних сховищ 20млрд.кубометрів газу на рік....населення споживає близько 16млрд.кубметр.за рік(це навіть при умові суворої зими)...запитання чому населення повинно платити за кубметр. газу 7з копійками(тобто користуватися імпортним газом) а промисловість споживатиме наш дешевий газ???Тобто ми(народ)лохи гіршенікуди???
Рысь,
5.3.2015, 13:29 Новости.
Цитата(Gardeniya @ 5.3.2015, 13:44) [snapback]1014218[/snapback]

Почему днровцы не спасают?


Там не тільки спасати потрібно,а повністю переоснащувати шахти та переводити їх на більш гуманний вид видобутку.Колись бачила як видобувають вугілля в Європі ,вразило яка там відповідальність щодо безпеки, та наскільки можновладці переймаються умовами в яких працюють шахтарі.
Рысь, Gardeniya, ~ЕЛЕНА~,
4.3.2015, 19:17 Обустройство дома и квартиры
фото шави-купе яке просила Діанки[attachmentid=69933] [attachmentid=69934][attachmentid=69935] [attachmentid=69936]

спкціально зробила кілька фото зблизька, щоб було видно якість ДСП і колір матеріалу.

ще залишилось замовити двері.
*Лёлька*, Akulina, Anfisa, Рысь, Ester, Кет, Лісічка, Mari, Така, zhanna, Zlatik, Дианка, Яра27,
3.3.2015, 13:02 Позитивка
Чоловік закінчив сьогодні складати гардеробну(тобто шафу-купе)прикольна така получилася. За капець які невеликі кошти з реально якісних матеріалів. yahoo.gif
Рысь, Пани Юлия, zhanna, Яра27,
28.2.2015, 22:14 Новости.
Цитата(Zlatik @ 28.2.2015, 23:10) [snapback]1013221[/snapback]

напевне))

А когда эти очередные поправки внесли?..

Капец..недавно ж читала..что теперь срочники с 20 лет призываются..

Сама не в курсі(коли конткетно),але на дніях заходила свекруха(а вона за цим дуже слідкує ,тому що її молодшому синові 18)і говорила про ще.
Zlatik,
28.2.2015, 22:04 Новости.
Цитата(Аэлита @ 28.2.2015, 22:48) [snapback]1013204[/snapback]

Может он о нем знал больше нашего. Я например, когда пуйло сдохнет, или хотя бы жирик или типа того, тоже радоваться буду. Вообще есть много людей, чьей смерти я порадуюсь. Они сами этого хотели.

Я проти бажання смерті, вбивства чи насилля (над будь-ким навіть над найжорстокішою людиною на планеті)-я за справедливість а справедливість, в даному випадку,це не смерть а камера 3*3 на сніданок-вівсянка на обід-перловка на вечерю знову вівсянка,з розваг-молитовник (молиться за душі своїх жертв) і так.....скільки Бог присудив жити...а це може тривати не одне десятиліття.

Цитата(Zlatik @ 28.2.2015, 22:57) [snapback]1013214[/snapback]

Я не пойму одной фиигни..
Подруге сыну (ему только 18) пришла повестка blink.gif правда в ящик..ну то фигня..а как же с 20 лет призыв?



Злата ви ,напевне, пропустили в законі зміни---З 18 РОКІВ ТЕПЕР.
Zlatik, Яшка,
28.2.2015, 21:47 Новости.
Цитата(Ester @ 28.2.2015, 22:34) [snapback]1013195[/snapback]

Ліля, так було завжди (хамство в інтернеті та таке інше), просто ми цього не помічали) Дуже рідко коли попадаються статті або відео на Ютубі з розумними коментарями. Обов"язково хтось прийде та нагадить або всі коментарі - це суцільне лайно, навіть нема що читати.
Але одна справа - хамство, інша справа брутальна агресія. Дуже дивно, що адмінітратори це не видаляють. На нормальних ресурсах коментарі просто відключені з відповідним приписом.

Знаєте це навіть не хамство чи брутальна агресія...це тотальна неспроможність людей почути один одного в перемішку з холопською поведінкою....мені реально страшно від думки ,що ми ніколи не зможемо домовитись між собою....ні про що...тому і складно буде побудувати якесь щасливе майбутнє в нашій країні.
Akulina,
28.2.2015, 21:29 Новости.
Цитата(Аэлита @ 28.2.2015, 22:25) [snapback]1013186[/snapback]

Чечетов не знаю кто такой, но я так поняла, что не тот, из-за которого надо скорбить.

скорбить -не скорбить це таке...діло кожного, але от радіти не варто.
Арвен, LIGHT, zhanna, Яшка,
28.2.2015, 21:25 Новости.
Цитата(Ester @ 28.2.2015, 20:17) [snapback]1013169[/snapback]




Люди совсем больны, да? crazy.gif

Знаєте я собі, останнім часом ,теж задаю це запитання....що з нами робиться ,куди ми котимось і коли зупинеться та профанація та деградація суспільства як нашого так російського. Я вже відкидаю таке складне питання як смерть або вбивство беру з простого.Нещодавно почитала коменти, під нашою місцевою статтею, в якій йдеться про підвищення тарифу на проїзд в маршрутних таксі з 2.50грн.до 3.00грн. (на 0.50!!!коп.) і одина ,,цікава,,особистість запропонувала бойкотувати ,даний вид транспорту,о-О Боже що там почалось....наші люди ,НАВІТЬ МІЖ СОБОЮ К-А-Т-Е-Г-О-Р-И-Ч-Н-О, не можуть домовиться про елементарні речі так що вже говорити про щось високе чи духовне чи складне.

Цитата(Zlatik @ 28.2.2015, 21:48) [snapback]1013179[/snapback]

пы.сы. по поводу Скрябина - это нелепая случайность pardon.gif
Если еще во всех подобных авариях будем видеть заговор, то..

звісно випадковість....як до людей не доходить проста істина..це ж його(Скрябіна)автівка на шаленій швидкості влетіла в молокоз ,а не навпаки.
Ester, _Бусинка_,
26.2.2015, 19:10 Негативка
Цитата(zhanna @ 26.2.2015, 15:58) [snapback]1012418[/snapback]


Я как Мать Тереза всю дорогу их жалею и помогаю....Я притягиваю наверное к себе таких людей что ли.То ли так надо.То ли мне менять внутри себя что то нужно.?Вечно у меня- то кто то перекантоваться просится, то из жалости этих пустила жить за смешные нынче деньги, и всё их поддерживаю,жалею, проблемы решать помогаю...У меня всю жизнь так.Потом чувствую что устала,истощена,и опять влезаю в подобное.
мысли в слух.всё понять хочу ,почему обстоятельства подобные в моей жизни постоянно.

Жанна ви молодець і все правильно в житті робите)))Найбільша благодать від Бога тим-хто допомагає ближнім.
zhanna, ~ЕЛЕНА~,
26.2.2015, 17:48 Дневник похудения
Цитата(Akulina @ 25.2.2015, 17:23) [snapback]1012084[/snapback]

Не могу crazy.gif Я даже всего и не вспомню)))
Печеньки, конфетки, бутеры, ну и по правилам грудка на обед ag.gif ....еще была рыба....яблоки, зефирки, мармеладки... и все это не по одному...мамочки, еще ж не вечер))) eg.gif

ой Акуліна ржунемогу rofl.gif ....так ти мене насмішила ....я себе зразу згадала crazy.gif

Цитата(Akulina @ 25.2.2015, 17:23) [snapback]1012084[/snapback]

Не могу crazy.gif Я даже всего и не вспомню)))
ну и по правилам грудка на обед ag.gif ...

а після цієї фрази взагалі випала)) rofl.gif
Akulina, Рысь,
21.2.2015, 22:35 Уход за волосами
а мені поки щастить, я не фарбую волосся уже років 7))хм.. мию голову через день різними шампунями(4 штуки взяла на озброєння) і замітила тенденцію, що якість волосся покращилася.
vitamina,
21.2.2015, 22:02 Цены
Цитата(_Бусинка_ @ 21.2.2015, 22:58) [snapback]1011242[/snapback]

smile.gif у кого суп жидкий - а у кого жемчуг мелковат..
страшно жить - креветки дорожают..

та я не про то)) blush.gif blush2.gif 13 років разом хотіли відмітити і тут такееее так і не взяли crazy.gif ще походили поАгівали з цін crazy.gif літом ще за 50 грн брали
Likefire,
20.2.2015, 22:51 Что у Вас на ужин?
Цитата(Аэлита @ 20.2.2015, 19:52) [snapback]1010992[/snapback]

Ого, пиши рецепт, що за сочевиця з шпинатом, мені вже подобається.


на розпечену сковорідку з олією викладаємо 2-3 морквини і 2 цибулини( дрібнопошинковані)і пасируємо хв-7, на іншу сковорідку з оливковою олією викладаємо куряче філе( посипане грубою сіллю,перцем та паприко також кидаємо кілька зубців часниуку-цілого нечищеного,суміш трав-я беру ,,Ароматні трави,,від Мрія,лавр.лист і обсмажуємо філе по 10хв.на кожній стороні.повертаємось до першої сковорідки-відкриваємо сочевицю консервовану(брала від ,,Верес,,) і відправляємо до моркви з цибулею,добавляємо одну помідорку (кубіками) тушимо ще 5-7 хв.і додаємо нашинкований шпинат (не солимо не перчимо тому, що солоним буде куряче філе і получиться смачний контраст) тушимо ще 10-хв.--коли філе підрум'яниться можна добавити спаржу або ломтики бекону.
Аэлита,
20.2.2015, 15:04 Что у Вас на ужин?
я якось надивилася Джеймі Олівера (ну і відчула себе ВЕЛИКИМ кулінаром) готувала сочевицю(чечевицю) з шпинатом і курячим філе -слухайте реально смачна штукенція і якась різноманітність в їжі...Я сьогодні насмажила налисників(блінів) так багатенько і одні зробила з свинно-говяжим м'ясом на домашньому маслі і з цибулькою,а інші з домашнім сиром родзинками,чорносливом ,цедрою лимона,ванільним цукром і корицею))
Кет, zhanna,
20.2.2015, 14:53 Последняя покупка
Ох народ...і затарились ми сьогодні від душі crazy.gif : 3кг.-гречки 2-кукур. крупи.,5-цукру,2-пшеничної каші, 3-вівсяної,олію, яйця курячі,мЯкарони на всякий випадок трішки м"яса наморозила і кролика(СОРРІ ЗА ІРОНІЮ ,ЗНАЮ ЩО НЕ ПО ТЕМІ, АЛЕ ЯКЩО ТАКА ,,КАНІТЕЛЬ,,З БАКСОМ ТРИВАТИМЕ І НАДАЛІ,ТО БОЮСЬ ЩО В ДАНІЙ ТЕМІ МИ ВІДПИСУВАТИМЕМОСЬ ТІЛЬКИ З ТАКОГО ПРИВОДУ crazy.gif angry.gif )
Масуми,
20.2.2015, 14:38 Новости.
Цитата(LIGHT @ 20.2.2015, 15:30) [snapback]1010890[/snapback]

кароч, надо шустро сходить в театр, пока у нас норм
и на рынок съездить

crazy.gif добре ,що у вас зберігається почуття гумору в складний час -і навіть сарказм має відтінок оптимізму))
Яра27,
20.2.2015, 14:32 Новости.
Цитата(Яра27 @ 20.2.2015, 14:59) [snapback]1010869[/snapback]



вообще страшно...
просто не хочеться верить что ... еще больше расширяеться территория военных действий...



і мні не хочеться, але якщо судити зі слів європейських високопосадовців ,що ху*ло і надалі максимально стягує летальну зброю і артилерію на схід нашої країни-то буде біда))
Яра27,
20.2.2015, 14:24 Новости.
Цитата(LIGHT @ 19.2.2015, 2:53) [snapback]1010608[/snapback]

Плюс ты думаешь, они будут в этом случае шибко спрашивать?
я всяких миротворцев боюсь
как начнут причинять добро и нести свет


багато читала , як відгукувалися грузинські громадяни,про рос.,,миротворців,, ще за часів воєнних конфліктів у їхній країні--не дай Бог таких ,,добродетелей,,
LIGHT,

9 страниц V  1 2 3 > » 
Текстовая версия Сейчас: 27.4.2024, 9:08