Женский журнал TerraWoman. Все, что хочет знать женщина - в одном журнале

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )  

История благодарностей участнику Квітка ::: Спасибо сказали: 95 раз(а)
Дата поста: В теме: За сообщение: Спасибо сказали:
18.7.2012, 16:21 Вишивка
Зараз вишиваю другу ікону
Изображение а буде така Изображение
Devilbaby, Feiga, Gardeniya, Маriна, Lotus), Евгеничка, Дианка, ~Амели~, Яра27,
5.7.2012, 21:49 Вишивка
Вишивала довго, почала давно з великими перервами аж тепер закінчила, крім ікони вишивала ще декілька робіт парарельно, ікона буде в спальні
І моя сорочка, залишилось лише пошити
Изображение
Devilbaby, Ester, Gardeniya, Натуська, Маriна, Natkа, Така, Евгеничка, Дианка, _Бусинка_, ~Амели~, Яра27, Янулька,
30.6.2012, 21:48 Вишивка
Забрала сьогодні з багетки
Изображение
Альфа Браво, Аэлита, Devilbaby, Ester, Gardeniya, Натуська, Милли, Mari, Natkа, Така, Sia, Евгеничка, Дианка, _Бусинка_, ~Амели~, Яра27,
1.4.2012, 23:53 Вишивка
мої останні роботи
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
рукав майбутньої сорочки Изображение
Alsli, Аэлита, Devilbaby, Ester, Gardeniya, Натуська, Маriна, Милли, Mari, Дианка, _Бусинка_, Яра27, Янулька,
13.1.2012, 12:37 Вишивка
мої роботи
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
Аэлита, Devilbaby, Ленуська, Feiga, Gardeniya, Натуська, Милли, Lotus), TeaNa, Евгеничка, Дианка, _Бусинка_, ~ЕЛЕНА~, Яра27,
25.3.2010, 16:03 Нестандартные имена детей
Цитата(Милли @ 25.3.2010, 14:21) [snapback]436139[/snapback]

А ссылку можно?

відео тут
Милли,
25.9.2008, 1:30 Отчет о родах
Нарешті і я сюди добралася. За підрахунком моєї лікар народжувати я повинна була 28 вересня. Але не так сталося як гадалося. Вагітність я відходила нормально, ніколи нічого не боліло, аж десь наприкінці серпня почала поболювати періодично поясниця. (Алеж до родів ще цілих чотири тижні.) Першого вересня пішла я на плановий огляд і розказала про підозрілу більв в пояниці. Лікарка зразу ж на крісло а там розкриття майже чотири пальці і 35 тижнів вагітності. В той самий день мене положили в роддом. Кололи, капали. не дозволяли ходити майже тиждень. Дівчата котрі лягли в лікарню разо зі мною вже народили, вже їх додому повиписували а я лежу як дура.
Сьомого вересня зранку лікарка подивилася і каже: вставай вже, ходи і нарешті роди.Вагітність 37 тижнів-дитина доношена. rolleyes.gif Я як почула, що можна ходити. то я не просто ходила, а літала. Десь в 12 годині почалися легенькі схватки, в шостій вечора прокололи води і сказали що годинки 3 ще можна погуляти. Гуляти так гуляти, я умудрялася ще й анікдоти розказувати. Пів восьмої почалися потуги. pardon.gif Вже на кріслі я побачила якогось невідомого мені чоловіка в родзалі. Виявляється це лікар зі швидкою хоче подивитися, blush.gif цікаво йому. я розумію що йому було цікаво але ж він так заглядав що мало сам туди не заліз, про що я йому сказала.Три потуги і рівно в восьмій годині вечора народився мій синочок. yahoo.gif В десятій нас первезли в палату і я до ранку розглядала своє маленьке щастя. yahoo.gif
Такими ми народилися [attachmentid=11486]
Котя, Ленуська,
19.2.2008, 14:08 Моя проблема: свекруха
Цитата(Хельга @ 18.2.2008, 10:53) [snapback]127447[/snapback]

Христинка,як в тебе справи зараз?


Зараз ніби краще. Я просто обмежила зустрічі з свекрухою. Вчора вона приходила, сказала, що до дитини, а зі мною навіть не спілкувалася. Нехоче то і не треба. В мене маленька дитини, і ради синочка я мушу бути здоровою.

Цитата(Nataliy @ 18.2.2008, 16:58) [snapback]127906[/snapback]

Уйти можна в любой момент. Попробуй поговорить с мужем не ставя его перед фактом что ты хочешь уехать в другой город подальше от его мамы а подведи его к тому что бы он сам этого захотел. И еще. Тиночка а ты не побывала выяснить причину негативного отношения к тебе у свекрови? Может у нее есть какая то причина своего поведения, например ревность.


Мій чоловік не та людина, йому дуже важко покинути все і переїхати в незнайоме місто. В мене була можливість переїхати на ПМЖ до Львова, там мені пропонували гарну роботу, а він каже що в незнайомому місті йому нема що робити. І ніяк не може зрозуміти, що в великому місті більше можливостей.
Причини свекруха як такої не називає. Вона просто хоче щоб всі робили так як хоче вона. Одного разу вона сказала, що бачити мене своєю невісткою не хотіла, бо в неї є власний бізнес, два магазини, а мої батьки працюють на державній роботі і не мають нічого.
Хоч на мою думку матеріальне забезпечення в житті грає не найважливішу роль. Для мене основне щоб всі були живі і здорові, а гроші річ набута, сьогодні вони є, а завтра немає.

Дякую вам всім, що переживаєте за мене. Після того як я створила цю тему і прочитала ваші думки мені стало набагато легше.Дай Бог, щоб ніхто не мав такої свекрухи як я. Колись я також буду мати невістку, і я ніколи ні за яких обставин не намагатимусь зруйнувати сім"ю свого сина, якою б невіска не була. Ще раз ДЯКУЮ!!!
12.12.2007, 2:11 Моя проблема: свекруха
Цитата(likefire @ 11.12.2007, 23:36) [snapback]106774[/snapback]

Для улучшения отношений стоит конечно убежать. Но от магии не убежишь и здоровье ваше расстоянием не спасешь. Обращайтесь в монастыри, это вам должно помочь.


В монастирі я була - сказали що поможуть.Молилися, ніби відмолили. Але свекруха всерівно дістає. З чоловіком сваримося по декілька разів на день. В мене вже немає ні сили, ні бажання. Повір це дуже важко.
11.12.2007, 17:23 Моя проблема: свекруха
Цитата(Гламурная @ 11.12.2007, 15:42) [snapback]106639[/snapback]

Магия это страшная сила! С этим лутше не играть! Куда б вы не переехали вам это не поможет, тим более муж не хочет так он под маменьким контролем! А какие отношения с свекровью у вас были до свадьбы?


До весілля стосунки з свекрухою були нормальні. Ми спілкувалися не дуже часто. До весілля я з майбутніи чоловіком зустрічалася 4роки. Вже після останньої , так би мовити вирішальної сварки, вона сказала, що не хотіла щоб я була її невісткою. fool.gif
11.12.2007, 16:09 Моя проблема: свекруха
Цитата(Baby @ 11.12.2007, 15:02) [snapback]106606[/snapback]

Дорогая Христиночка!Это на самом деле очень большая проблема. Вам срочно нужно выехать в другой город, подальше от свекрови.А ещё поговорить с мужем серъёзно, объяснить что происходит. Ведь вы так молоды, ребёночек у вас маленький! Если мужу важны ваше здоровъе и здоровъе сына он ограничит общение со своей матерью.
Так же вам нужно освятить новый дом, где живёте и почаще ходить в церковь, ставить свечки.
Это очень страшно, бегите подальше от свекрови ради себя и ребёнка!Удачи и здоровья вам!


Чоловік про все знає.Але в інше місто він не переїде, працювати окремо, без мами не хоче.В мене іноді таке враження, що йому всеодно. Хоч він говорить протилежне. Я незнаю, що мені робити. Він недавно подзвонив і сказав, щл їде до мами. Сварка ввечері гарантована.
11.12.2007, 15:32 Моя проблема: свекруха
Я вийшла заміж три роки тому.Чоловік працює разом з мамою , вона приватний підприємець, тому ми почали жити з нею (тато помер).спочатку все було ніби добре. Я прибирала в хаті, готувала обіди. Вони працюють в торгівлі (на базарі). Коли завагітніла їздила з ними на базар, хіба ж то важко? Різко наші стосунки з свекрухою змінилися коли я народили синочка. В роддом вона до мене жодного разу не приїхала, ім"я яке ми з чоловіком вибрали не сподобалася, хресною в дитина повинна бути чоловікова сестра, бо мама так хоче. Я плакала, просила чоловіка піти жити окремо, але нічого з того не вийшло. Так ми жили рік. Я все була погана, гнила і т.п.Одного разу синочок захворів, свекруха була вдома але це її мало хвилювало. Я викликала лікаря, коли лікар пішов вона нічого не спитавши про дитину накинулась на мене, що я гнила і нічого не хочу робити. Спочатку я мовчала але потім не стерпіла , вділа хвору дитину і пішла жити до своїх батьків.Чоловік правда пішов зі мною. Поживши місяць в батьків я попала в лікарню з інсультом, це в 23 роки. В лікарні мене обстежили і поставили діагноз гіпоталамічний синдром. Вже 4 місяці я на таблетках. Зараз ми живемо самі, але нічого не змінилося. Вона продовжує мене обзивати і наговорювати моєму чоловікові, своєму синові, про мене неймовірні речі. До дитини приходить раз в місяць. Лежавши в лікарні ми звернулися за допомогою до священника, який помолившись над мною сказав , що мені наворожили жінка з якою я жила в одному домі. Свекруха полюбляє такі речі. Сваримося ми з чоловіком лише через його маму.
Порадьте, що робити. Як спілкуватися з цією людиною.в мене таке враження, що я вже довго не протягну. cray-1.gif

Текстовая версия Сейчас: 28.3.2024, 15:00