Женский журнал TerraWoman. Все, что хочет знать женщина - в одном журнале

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )  

История благодарностей участнику masiathebest ::: Спасибо сказали: 252 раз(а)
Дата поста: В теме: За сообщение: Спасибо сказали:
19.11.2014, 22:47 Фото с мест отдыха
Были летом в Таллине и Хельсинки! Очень красивые города (если чесно, то Таллин больше понравился blush2.gif )

Красота![attachmentid=68250] [attachmentid=68251][attachmentid=68252]

А это Хельсинки. Тоже красиво, но как-то мне неуютно там было. Не знаю, почему blush.gif [attachmentid=68254] [attachmentid=68255][attachmentid=68256]
Akulina, Anfisa, Ester, Кет, Лісічка, Лю, Gardeniya, Likefire, Mari, Така, zhanna, Яра27, Янулька,
19.11.2014, 22:21 наши коты, кошки,котята
Никогда даже не предполагала, что я, заядлая собачница, так полюблю кошку! Мне ее подарили такой манюсенькой, а спустя 7 месяцев она вымахала в настоящую девчушку wub.gif
[attachmentid=68248] [attachmentid=68249]
Akulina, Anitnelav, Ксю:), Ester, Кет, Лісічка, Gardeniya, Grechka, Масуми, Mari, TeaNa, Umа, zhanna,
19.11.2014, 22:03 Как вам спится вместе?
Ester, да smile.gif уже год замужем! и вот вчера вспомнила о форуме. И так потянуло!!! Соскучилась smile.gif

Извините, что не по теме wink.gif
Ester,
6.12.2011, 0:24 Врачебная этика или местная Санта-Барбара
Яшка, девочки правы. Бывшая узнает, хотя, мне кажеться, что та медсестра уже рассказала. Врачебная этика или нет - когда дружба людей держиться на сплетнях, то, думаю, медсестра при встрече забывает о политике конфидиальности. А Вы забейте, радуйтесь!!!! Пусть муж разбираеться! не хватает еще в таком прелесном положении, которого так хотели, омрачать мысли!
Яшка,
16.11.2011, 21:44 Вітаємо у Чернівцях!
Цитата(Ч*R @ 16.11.2011, 15:34) [snapback]703708[/snapback]

Ну шо?
Я, мабуть, приїду.
Колега їде з чоловіком 24-го грудня.
Будемо дивитись Чернівці перед католицьким Різдвом)))
Хотин цікавий разом з Кам янцем.
Сама лиш Хотинська фортеця ... ну на 3 години і то з пікніком на березі річни




АААА!!!! yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif

Ч*R, ласкаво просимо!!!!!!!! Треба буде екскурсовод - звертайтесь!!!!!!!!!!!
Яра27,
16.11.2011, 0:02 И не случилось снова чуда.. И снова первый поцелуй ушел..
Такое впечатление, будто молодой человек прикол тянет... все истории какие-то неправдоподобные... полведра, млин.... Это провокация какая-то или Вам действительно просто нечем заняться?
Яшка,
15.11.2011, 22:37 И не случилось снова чуда.. И снова первый поцелуй ушел..
Окей, будем по Вашему. Я говорила о том, что Вы пугаете меня немножко. У Вас навязчивая идея? У некоторых Ваших фраз даже шантаж проскакивает. Во время свидания в кафе девушка спокойно может увернуться от поцелуя! Вы бы попробовали сначала ручку поцеловать, потом дружеские обьятия, поцелуйчики в щечку...


А если бы хотели меня понять, могли бы и в Гугл-переводчик посмотреть =)))
Яшка,
15.11.2011, 1:20 Вітаємо у Чернівцях!
Ліка, ми зустрінемось, виставимо фотки, розповімо подробиці зустрічі і тоді всі до нас потянуться! =)
Ester, Likefire, Яра27,
14.11.2011, 21:33 Вітаємо у Чернівцях!
Цитата(Ліка Вогонь @ 14.11.2011, 21:17) [snapback]702766[/snapback]

Мася, будеш сміятися, але я в жодній з цих кав"ярень не була, більше того, навіть ніколи не чула про них. Можеш мені, невігласу blush2.gif росказати, де точніше вони знаходяться? )))


Вівальді - на Кобилянській трохи нижче Палацу кіно, Гармонія - у філармонії, Кав*ярня на розі Університетської і Сковороди - назва сама за себе говорить (я там теж ще не була, друзі казали, що класно!). "Абрикос" - нижче "Кофеїна". Може, запросити Вас на чашечку чаю? =)
Likefire,
14.11.2011, 20:43 Вітаємо у Чернівцях!
Цитата(Ліка Вогонь @ 14.11.2011, 11:47) [snapback]702336[/snapback]

))) Ну здрасьте). Да, по-моему только мы двое тут. )



ААА!!! Ну, в мене буває)))) Ліка Вогонь - це Likefire? давно не заходила, багато шо пропустила!

Цитата(Ч*R @ 14.11.2011, 12:42) [snapback]702369[/snapback]

Я до Львова хотіла, але раз туди не стало рішучості з їздити, то до Чернівців наврядчи.
Навіть обіцяти не буду.
Але, якщо гора не йде до Магмеда, це не знач. що Магомед не може прийти до гори)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Це я тіпа щойно всіх до себе запрошувала. Якщо кому переночувати чи шо - звертайтесь. Київ не далеко))))))))))))))))))))


В Києві останнім часом частенько буваю по справах амурних blush.gif Переночувати є де, а от зустрітись прикольно було б!

Цитата(Ліка Вогонь @ 14.11.2011, 13:50) [snapback]702415[/snapback]

А еще есть литературное кафе. )) Правда мне туда все время не с кем пойти. Вот и повод будет. Мася, ты там была?


Ні, ще не було нагоди, хоча частенько по роботі запрошення були - там постійно літературні вечори проводять.

Мені ще "Фрейлє" (тепер "Абрикос") подобається! фото постараюсь десь знайти!

і так! ось знайшла декілька цікавих фото з цікавих кав*ярень: арт-кафе "Гармонія"[attachmentid=49585]

[attachmentid=49586] "Кав*ярня на розі Університетської і Сковороди"

[attachmentid=49587] "Вівальді"
Корица, Likefire, Яра27, Яшка,
13.11.2011, 18:50 Брутал
Знайшла варіанти відповідей для брутальних дівчат:
- Мила, сухе вино будеш?
- Насипай, хулі!

Соррі за мій френч
Zlatik,
13.11.2011, 16:39 Вітаємо у Чернівцях!
Доброго дня, дорогі Терравуменочки! Писали багато про Львів, про закордоннні чудеса! А я хочу запропонувати вам приїхати до Маленького Парижу, столиці Буковини, колоритних та багатонаціональних Чернівців.

Можливо хтось був? Діліться враженнями! До того, ж, нагадую: Чекаю в гості! =)

захочете дізнатись більше про архітектурні пам*ятки - питайте! Обов*язково покажу і розповім!

Як сказав Грегор Гайцен: «Чернівці – це місто, де недільний день розпочинався з Шуберта, а закінчувався дуеллю. Це місто було негласною столицею Європи, де співали найкращі сопрано, а фірмани фіакрів сперечалися про Карла Клауса, де тротуари підмітали букетами троянд, і де книгарень було більше, ніж кав’ярень».
Аэлита, Ester, Яра27, Яшка,
13.11.2011, 16:30 Привычка жениться...
Цитата(Ester @ 13.11.2011, 15:22) [snapback]701899[/snapback]

Два брака вам явно не на пользу.




Тепер зрозуміло, звідки стільки агресії... Пане Іудо, шкода Вас...
Ale,
3.10.2011, 0:37 Привычка жениться...
Привычка - не привычка! чувак на емоциях, любит всех, постоянно ищет единственную и каждая следущая для него такая... Да, может, и девушкам хочеться, так сказать, выиграть гонку. Мол, ваш сынок, может и гад, но я его приручу, предыдущие просто курицы были... что поделаешь... напоминает Роса из "Друзей" =)
Льдинка,
8.8.2011, 20:33 Что такое страсть? Что такое любовь?
Поки феміністки буянять, поти мають свободу ті, хто лишається "за кадром". А як тільки ті заткнуться, нас далі будуть пригнітати, тому і поклін тим феміністкам (хай дехто і зве їх ненормальними).. А ВЗАГАЛІ-ТО, від теми відійшли...
Пенелопа,
7.8.2011, 22:05 Что такое страсть? Что такое любовь?
Пане Апостоле, ви говорите про видуманих персонажів. Про те, чого людям ніколи не вистачало або не мали сміливості втілити в життя, тому автори й створювали ілюзорний героїв.
LIGHT,
29.12.2010, 2:10 Кадр из фильма
Молодчинка!!! так!!! Загадуйте!!

фільм, як і сама Робертс, неймовірний!
Lenko,
28.12.2010, 1:17 Кадр из фильма
Lenko, ну, хоча б з Вами пограємо =)))
Lenko,
19.12.2010, 2:45 Поздравления!
всіх-всіх учасників форуму та їх близьких вітаю з Миколайчиком! нехай він принесе у ваші домівки мир, злагоду, благополуччя, взаєморозуміння та шалене кохання!!!
Котя, Ліля, Natkа, Sia, TeaNa,
4.11.2010, 2:20 Анекдоты!
- Подсудимый Гогия, скажите, как вы изнасиловали потерпевшего ?
- Спасибо, хорошо.

Выходит бабка от гинеколога, постояла в коридоре, потом приоткрывает дверь и спрашивает у молодого врача:
— Сынок, а мамка-то знает, чем ты занимаешься?

Залетает девушка в кабинет к гинекологу:
— Ой, доктор, извините!
— Да ладно, входите, коль залетели.

Евгеничка,
11.10.2010, 2:06 Моя душа в таких стихах....
І все на світі треба пережити,
І кожен фініш – це, по суті, старт,
І наперед не треба ворожити,
І за минулим плакати не варт.

Тож веселімось, людоньки, на людях,
Хай меле млин свою одвічну дерть.
Застряло серце, мов осколок в грудях,
Нічого, все це вилікує смерть.

Хай буде все небачене побачено,
Хай буде все пробачене пробачено,
Хай буде вік прожито, як належить,
На жаль, від нас нічого не залежить...

А треба жити. Якось треба жити.
Це зветься досвід, витримка і гарт.
І наперед не треба ворожити,
І за минулим плакати не варт.

Отак як є. А може бути й гірше,
А може бути зовсім, зовсім зле.
А поки розум од біди не згірк ще, –
Не будь рабом і смійся як Рабле!

Тож веселімось, людоньки, на людях,
Хай меле млин свою одвічну дерть.
Застряло серце, мов осколок в грудях,
Нічого, все це вилікує смерть.

Хай буде все небачене побачено,
Хай буде все пробачене пробачено.
Єдине, що від нас іще залежить, –
Принаймні вік прожити як належить.

Ліна Костенко
Ксю:), Ester, Mari, ~ЕЛЕНА~,
7.10.2010, 20:38 сама придумала - сама обиделась
дам, ображатися на "сама ж придумала" останнім часом виходить все частіше... треба зайнятися чимось, аби не було часу думати про дурниці!
Дианка,
24.9.2010, 16:26 Воспринимается ли девушка на данных фотографиях как длинноногая?
якийсь маразм, а не тема...
флинтуша,
12.8.2010, 18:27 Наши любимые сериалы
"ХАУС" і "ДРУЗІ" РУЛЯТЬ!!! clapping.gif clapping.gif clapping.gif

"Букіни" і "Вороніни" напрягають... bad.gif
Lenko,
10.8.2010, 23:40 Кадр из фильма
дамм.. крутий фільмец!
Suzana,

4 страниц V  1 2 3 > » 
Текстовая версия Сейчас: 29.3.2024, 15:12